Poradnie specjalistyczne

Oferujemy dostęp do ponad 30 gabinetów specjalistycznych, świadczymy kompleksową opiekę medyczną zapewniając pacjentom dostęp do lekarzy reprezentujących wiele specjalności medycznych. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy o wysokich kwalifikacjach zawodowych i interpersonalnych najczęściej posiadających przynajmniej drugi stopień specjalizacji, co stanowi gwarancję wysokich kwalifikacji zawodowych i dostępu do najnowszych osiągnięć medycyny. W naszych poradniach oferujemy także specjalistyczną opiekę pediatryczną nad dziećmi w każdej fazie rozwoju.

Jesteśmy placówką działającą w Bielsku-Białej od 1999 roku. Świadczymy usługi prywatnie, w zakresie umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz umowy z NFZ. W naszej bogatej ofercie znajdują się konsultacje specjalistyczne, szereg badań diagnostycznych oraz zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia.

Mając na uwadze ciągłą poprawę jakości świadczonych usług opracowaliśmy i wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 oraz 27001:2013. 

W swoich działaniach koncentrujemy się na ciągłym doskonaleniu jakości świadczonych usług medycznych poprzez podnoszenie kwalifikacji personelu medycznego, rozwój infrastruktury zakładu oraz zapewnianiu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa informacji. Staramy się ciągle poszerzać zakres naszych usług zgodnie z oczekiwaniami pacjentów.